top of page
4585839d-9b4a-4574-b6a5-cd64a95a25bf.JPG

ההרשמה לשנת הלימודים התשפ"ד, ספטמבר 2023, תפתח בינואר 2023

משפחות יקרות,

בעמוד שלפניכם פרטים לגבי תהליך ההרשמה, אנא קראו בעיון.

 • ההרשמה לשנת הלימודים התשפ"ד, ספטמבר 2023, צפויה להפתח בינואר 2023, באופן מקוון.

 • בתהליך ההרשמה מספר שלבים המפורטים בהמשך כאשר הקבלה הסופית תעשה על בסיס הגרלה.

 • הכניסה להגרלה מותנית במילוי כל הטפסים והשלמת תהליך הרישום במלואו, יחד עם זאת השלמת התהליך אינה מבטיחה קבלה לגן או לבית הספר. 

 • לאחר קבלת תשובות בדבר קבלה לגן או לבית הספר, ננחה אתכם לגבי השלמת מסמכים והסדרת התשלום לשנת הלימודים.

אנו לרשותכם בכל שאלה בכתובת המייל rishum@montessori-school.org.il או בטלפון 050-7384339 אפשר וכדאי בוואטסאפ). אנא התאזרו בסבלנות, תקופת ההרשמה מביאה איתה עומס מבורך ואנחנו מנסים להגיע לכל אחת ואחד מכם 😅

מחכים לראותכם!

If you require further information in English, please contact our office at rishum@montessori-school.org.il and we will be happy to assist!

 • כמה מקומות יש
  המידע יתעדכן לקראת פתיחת ההרשמה לספטמבר 2024
 • תשלום דמי רישום
  דמי רישום בסך 120 ש"ח יאפשרו לכם להתקדם בתהליך ולמלא ערכת הרשמה. יש לשלם דמי רישום עבור כל ילד.ה שברצונכם לרשום. שימו לב: דמי הרישום לא יוחזרו מכל סיבה שהיא, ולכן אנו מדגישים שוב כי מספר המקומות מצומצם.
 • קבלת ערכת הרשמה מקוונת
  לאחר תשלום דמי הרישום כאמור תקבלו מאיתנו קישור למילוי טפסים און ליין. ערכת ההרשמה תשלח אליכם תוך יום עסקים אחד, לכתובת האימייל שציינתם בעת תשלום דמי הרישום (בפייפאל). אנא וודאו כי אתם ממלאים ערכת רישום לכל ילד.ה בנפרד. במסגרת טפסי הרישום נבקש גם את הסכמתכם לפנות לגננ.ת או למורה של ילדכם/ילדתכם, כחלק מתהליך הרשמה וההכרות עם הילד.ה. במידה ולא קיבלתם אימייל מאיתנו בתוך שני ימי עסקים, אנא כתבו לנו ל: rishum@montessori-school.org.il.
 • פגישות הורים וילדים
  לאחר קבלת ערכת הרשמה מלאה וחתומה, ניצור עמכם קשר לקביעת פגישות היכרות. כחלק מהתהליך, תערך פגישה מקדמית בנוכחות ההורים בלבד, ולאחר מכן מפגש אישי או קבוצתי בליווי הילד.ה. בהתאם להנחיות משרד הבריאות שיהיו רלוונטיות בהמשך, ייתכן כי מהפגישות יהיו מקוונות. הפגישות הינן חלק בלתי נפרד מהליך ההרשמה. בפגישות יהיו נוכחים אנשי הצוות הפדגוגי, נציג הנהלת בית הספר ונציג מהנהלת העמותה. *במידה וכמות הנרשמים תהיה מעל הצפוי, ייתכן ונערוך הגרלה מקדימה טרם הפגישות.
 • הגרלה וקבלת תשובות
  להגרלה נכנסים מי שהשלימו את תהליך הרישום על כל שלביו, והביעו רצונם להשתתף בהגרלה. ההגרלה נערכת בנוכחות מנהלת בית הספר והנהלת העמותה, לרבות נציג הועד המנהל של העמותה. לאחר קבלת תשובות בדבר קבלה לגן ו/או לבית הספר, ננחה אתכם לגבי השלמת מסמכים והסדרת התשלום לשנת הלימודים.
bottom of page