***עדכון***

משפחות יקרות,

ההרשמה לשנת הלימודים הנוכחית תשפ"ב (2021-2022) סגורה כעת. ניתן ליצור איתנו קשר טלפוני ב- 0507384339 ולהצטרף לרשימת המתנה, במידה ונוכל להוסיף מקומות נוספים, ניצור עמכם קשר.

ההרשמה המקוונת תהיה פתוחה לרשימת המתנה.

בעמוד שלפניכם פרטים לגבי התהליך, אנא קראו בעיון.

במידה ומספר המתעניינים יעלה על מספר המקומות הפנויים, הקבלה תעשה על בסיס הגרלה. הכניסה להגרלה מותנית במילוי כל הטפסים והשלמת תהליך הרישום במלואו, יחד עם זאת השלמת התהליך אינו מבטיח קבלה לגן או לבית הספר. 

לאחר קבלת תשובות בדבר קבלה לגן או לבית הספר, ננחה אתכם לגבי השלמת מסמכים והסדרת התשלום לשנת הלימודים.

אנו לרשותכם בכל שאלה בכתובת המייל rishum@montessori-school.org.il או בטלפון 050-7384339 (אפשר וכדאי בוואטסאפ).

If you require further information in English, please contact our office at rishum@montessori-school.org.il and we will be happy to assist!

קבלת מידע


***רישום מאוחר לשכבות הגיל העולים לכיתה ב' עד ד' פתוח עד ליום 30.6.2021*** מידע כללי הרישום לשנה"ל תשפ"ב נפתח ב-14 בינואר 2021 ויימשך עד ה-3 בפברואר 2021, הן לכיתת הגן והן לכיתת בית הספר. לכיתת בית הספר ייפתחו מקומות לכיתה א בלבד.

שימו לב - הרישום פתוח לתושבי כל הערים, אך תינתן עדיפות לתושבי רמת השרון או תושבים העתידים לעבור לרמת השרון עד לפתיחת שנת הלימודים (ובידיהם חוזה שכירות או קנייה בתוקף), בהתאם למכסות שייקבעו מראש.

במקרים פרטניים ניתן לפנות אלינו באימייל ל: rishum@montessori-school.org.il

תהליך רישום וקבלה, האני מאמין שלנו אנו, במקום לחלום, מאמינים כי חינוך טוב הוא לכולם, וזו משאלת ליבנו לקבל כל ילד וילדה אלינו. יחד עם זאת, אנו גדלים בקצב מבוקר, מתוך מחשבה שזוהי הדרך הנכונה ביותר עבורנו ועבור קהילת מקום לחלום. משמעות הדבר היא שהביקוש רב ביחס למספר המקומות הפנויים ועל כן אנו נאלצים לערוך הגרלה עבור כל מכסת מקומות שאנו קובעים עבור כל שכבת גיל או מגדר. כך למשל, בשנה מסוימת ייתכנו חמישה מקומות לילדי גן טרום חובה אבל שלושה מהם לבנות ושניים לבנים. באופן זה אנו מאזנים בין שכבות הגיל והמגדרים השונים.
תשלום דמי רישום


דמי רישום בסך 100 ש"ח יאפשרו לכם להתקדם בתהליך ולמלא ערכת הרשמה.

יש לשלם דמי רישום עבור כל ילד.ה שברצונכם לרשום.

שימו לב: 1// דמי הרישום לא יוחזרו מכל סיבה שהיא, ולכן אנו מדגישים כי מספר המקומות מצומצם, וכי יוקצו מכסות רבות יותר לתושבי רמת השרון. 2// וודאו כי אתם נרשמים לשכבת גיל שפתוחה לרישום. כיתת גן - טטח, ט.חובה, חובה כיתת בית ספר - במסגרת רישום מאוחר, עד כיתה ד

את דמי הרישום ניתן לשלם דרך פייפאל, באמצעות חשבון הפייפאל שלכם או כרטיס אשראי. אנא הקפידו לציין כתובת אימייל בעת ביצוע התשלום, בשדה המתאים (האימייל ישמש אותנו כדי לשלוח אליכם את ערכת ההרשמה).
קבלת ערכת הרשמה מקוונת


לאחר תשלום דמי הרישום כאמור תקבלו מאיתנו קישור למילוי ערכת הרשמה און ליין. ערכת ההרשמה תשלח אליכם תוך יום עסקים אחד, לכתובת האימייל שציינתם בעת תשלום דמי הרישום (בפייפאל). אנא וודאו כי אתם ממלאים ערכת רישום לכל ילד.ה בנפרד. במידה ולא קיבלתם אימייל מאיתנו בתוך שני ימי עסקים, אנא כתבו לנו ל: rishum@montessori-school.org.il.
פגישות הורים וילדים


לאחר קבלת ערכת הרשמה מלאה וחתומה, ניצור עמכם קשר לקביעת פגישות היכרות. כחלק מהתהליך, תערך פגישה מקדמית בנוכחות ההורים בלבד, ולאחר מכן מפגש אישי או קבוצתי בליווי הילד.ה. בהתאם להנחיות משרד הבריאות שיהיו רלוונטיות בהמשך, ייתכן כי חלק מהפגישות יהיו מקוונות. הפגישות הינן חלק בלתי נפרד מהליך ההרשמה והכניסה להגרלה. בפגישות יהיו נוכחים אנשי הצוות הפדגוגי, נציג הנהלת בית הספר ונציג מהנהלת העמותה. לאחר הפגישות וטרם ההגרלה, נבקש את אישורכם לפנות לגננ.ת או למורה של ילדכם/ילדתכם.
הגרלה וקבלת תשובות


להגרלה נכנסים מי שהשלימו את תהליך הרישום על כל שלביו, והביעו רצונם להשתתף בהגרלה.

ההגרלה נערכת בנוכחות מנהלת בית הספר והנהלת העמותה, לרבות נציג הועד המנהל של העמותה.

לאחר קבלת תשובות בדבר קבלה לגן ו/או לבית הספר, ננחה אתכם לגבי השלמת מסמכים והסדרת התשלום לשנת הלימודים.

בית ספר מונטסורי